WEBochranat
Byť členom teamu VERDE znamená vytvárať nové hodnoty, hľadať neobvyklé riešenia a rozvíjať svoj talent. Naše ciele, rovnako ako nároky na našich zamestnancov sú vysoké, preto im ponúkame zaujímavé finančné ohodnotenie, dynamické pracovné prostredie stimulujúce ich kariérny rast a vzdelávanie v oblasti IT, bezpečnosti a energetiky.
U uchádzačov hľadáme:

  • • Zodpovedné pristupovanie k prideleným úlohám
  • • Schopnosť vyrovnávať sa s výzvami a riešiť problémy
  • • Ochotu ďalej sa vzdelávať
  • • Dávku motivácie, ambície a nadšenia

Aktuálne ponúkané pracovné pozície:

Elektrikár

ELEKTRIKÁR
Miesto práce: Bratislava
Ponúkaný plat: dohodou
Termín nástupu: Február-Marec 2015
Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
Elektrikár so stredoškolským vzdelaním, zameraním na elektrotechniku slaboprúd, ale s dobrými referenciami akceptujeme aj silnoprúdara.

Očakávané znalosti:
• Rozumieť technickej dokumentácii slaboprúd, silnoprúd
• Schopnosť čítať technické špecifikácie, konfiguračné manuály
• Schopnosť si nájsť chýbajúce informácie k úspešnému ukončeniu zadanej prace
• Práca s počítačom - základy návrhu v CAD prostredí
• Základy tvorby technickej dokumentácie slaboprúd, silnoprúd

Výhodou sú:
• znalosti z oblasti zabezpečovacej, protipožiarnej techniky
• znalosti CCTV
• montážne práce CCTV, zabezpečovacej, protipožiarnej techniky alebo iné
• platný certifikát § 22 č. 508/2009 Z. z. (samostatný elektrotechnik)
• angličtina

Benefity
• práca v priateľskom a dynamickom pracovnom prostredí
• práca aj na medzinárodných výskumno-vývojových projektoch
• prístup k najnovším technológiám
• profesijný a osobnostný rast
• firemné akcie /firemné raňajky/
• vzdelávacie programy pre zamestnancov
• výkonnostné odmeny

Solution architect

SOLUTION ARCHITECT
Termín nástupu: február – marec

• prinášať technické návrhy softwarových riešení, architektúry, rozhraní a integrácie systémov
• skúsenosti s prácou na projektoch
• dokumentácia technických riešení, návrh architektúr
• schopnosť viesť tím programátorov (2-3)

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
• skúsenosti v oblasti návrhu prípadne integrácie informačných systémov
• schopnosť pracovať pod stresom
• prezentačné schopnosti
• vytrvalosť
• logické a analytické myslenie
• všeobecný prehľad o informačných technológiách, trendoch, postupoch
• ochota sa ďalej vzdelávať a pracovať na sebe

Jazykové znalosti: Anglický jazyk - aktívne
Skúsenosť s programovaním: C# alebo C/C++, SQL, .NET, XML,
Výhodou pre uchádzača sú:
– predošlé skúsenosti s bezpečnostnými systémami alebo systémami pre meranie a reguláciu
– skúsenosti s vedením menšieho tímu
– znalosti komunikačných protokolov: TCP/IP, RS232/485, M-Bus, Mod-Bus, I2C

Benefity:
• firemné akcie

Programátor

C# / .NET programátor analytik
Informácie o pracovnom mieste
Termín nástupu: asap
Druh pracovného pomeru: plný úväzok,živnosť
Požiadavky na zamestnanca: študent, absolvent, hľadajúci si zamestnanie
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
• analýza a návrh softvérových riešení
• samostatná programátorská a vývojová práca na úlohách podľa plánu projektu a špecifikácie
• prezentácia výsledkov, interne aj voči zákazníkovi
• štúdium najnovších technológií v obore a ich aplikovanie na zverené projekty
Výhody
• práca aj na medzinárodných výskumno - vývojových projektoch
Jazykové znalosti - Anglický jazyk - mierne pokročilý
Požadované znalosti:
C# alebo C/C++ - pokročilý, SQL - pokročilý, - pokročilý, .NET – základy, XML / SOAP - základy
Znalosti, ktoré sú výhodou:
Komunikačné protokoly: TCP/IP, RS232/485, M-Bus, Mod-Bus
Osobnostné predpoklady a zručnosti
• skúsenosti min. 1 rok v oblasti programovania sieťových alebo databázových riešení
• ovládanie anglického jazyka na úrovni porozumenia písaného odborného textu, písanie komentárov kódu
• záujem o oblasti návrhu a programovania informačných systémov

Ako nás kontaktovať?
V prípade, že nám chcete zaslať svoje CV, obráťte sa na nás emailom na hr@verdesro.sk.
Životopisy uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky si interne evidujeme a v prípade záujmu pozveme na osobný pohovor.

Ďakujeme Vám za záujem pracovať v našej spoločnosti.